Зустріч з науковцями

22.03.2021 16:53

Учні Херсонської спеціалізованої школи №52 зустрілись з викладачами факультету біології, географії та екології Херсонського державного університету в рамках предметно-методичного тижня природничих дисциплін.

З метою, ознайомлення з сучасними екологічними проблемами Херсонщини Давидов Олексій Віталійович, кандидат географічних наук, доцент, завідувач кафедри географії та екології поспілкувався зі здобувачами освіти 10 класу з актуальної теми «Проблеми берегової зони Херсонської області», яка розглядалася напередодні на платформі територіального розвитку «CO-URBANISM»

В 7 класі Олексій Віталійович розкрив питання «Місце особистості в розвитку географічної науки», завдяки якому не лише звернув увагу на географічні аспекти, але й на виховні моменти такі як: дружба, підтримка один одного, партнерство та розвитку сили волі. Головним гаслом став вислів «Боротись і шукати, знайти та не здаватись!»

Шахман Ірина Олександрівна, кандидат географічних наук, доцент кафедри географії та екології  провела цікаві лекції для учнів 8-х класів «Гідроекологічне дослідження водних об’єктів України», в яких розкрила способи дослідження та проблеми водних ресурсів України, наголосила на необхідності їх збереження!

Жоден з учнів не залишився байдужим.

Школярі ставили безліч питань про причини та наслідки екологічних проблем Херсонщини, цікавились географічними фактами та труднощами, які ставали на шляху першовідкривачів.

Адміністрація школи запропонувала педагогам-науковцям продовжити співпрацю.