Всеукраїнський місячник «Увага! Діти на дорозі!»

15.09.2020 13:41

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання. Учні щодня прямують до школи і зі школи додому. Їх вабить вулиця, адже тут відбувається багато цікавого, захоплюючого і через це діти іноді потрапляють у небезпечні для життя ситуації.
        З перших днів вересня Всеукраїнський місячник «Увага! Діти на дорозі!» стартував  у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови. В рамках місячника відбулися різні тематичні заходи.
     Серед учнів школи проводились конкурси:
 -  плакатів «Безпека – це життя!» (6-8 кл.);
- дитячого малюнка «Веселий світлофор» (2-3кл.); (малюнки виявилися різноплановими, яскравими і повчальними. Діти відобразили дорожні знаки, пішохідні переходи, автомобілі, світлофори, які допомагають організувати безпечний рух від дому до школи);
-  виховні години та тематичні уроки (1-11 кл.);
- виступ шкільної команди  юних інспекторів дорожнього руху «Форсаж» (5-6 кл.)(керівник: Кадецька І.М.);
-  шкільна команда ЮІДР провели вікторину на тему: «Правила дорожні ти знай та виконуй!», під час якої нагадала маленьким пішоходам про основні попереджувальні знаки та правила дорожнього руху у віршованій формі.  Учні молодших класів продемонстрували знання правил дорожнього руху та бажання їх дотримуватися.
  Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Адже з кожної маленької дитини колись виростають дорослі люди, а потім – батьки, які будуть передавати свої знання та вміння наступним поколінням.