Дякуємо за подаровані книги!

10.05.2023 17:18
Колектив Херсонської спеціалізованої школи I-III ступенів №52  з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради  щиро вдячний за книги, отримані в дар шкільній бібліотеці від Черкаської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів  №20 ! Вдячні директору освітнього закладу  Кіті  Людмилі  Богданівні, яка стала ідейним організатором доброї справи, до якої долучились учні, батьки, бібліотекар закладу!
  Найактивнішими в добрій справі  стали  3-І  та 9 гум  класи,  в яких  тимчасово  навчаються наші  херсонські школярі!   Це нові книги українською мовою для наймолодших, придбані на кошти черкаських учнів від цільового збору макулатури! Ми впевнені - подаровані книги стануть важливою частинкою фонду нашої шкільної  бібліотеки, вони обов'язково знайдуть свого читача й допоможуть у їхньому духовному зростанні!