12345
6789101112
13141516171819
27282930

Енциклопедія шкільного психолога. Діагностична і корекційна робота: методики, корисні поради, статті; бібліотека психолога, документація. Каталог посилань, форум. На допомогу психологу.

Діагностичні тести і методики для дошкільного і шкільного віку

Сайт призначений для студентів психологічних і педагогічних спеціальностей, шкільних психологів, педагогів і батьків. Містить психологічні методики для різних вікових груп, ігри і вправи на розвиток уваги, пам'яті, мислення і корекцію емоційної сфери, особистості, порушень спілкування, наукові та популярні статті, книги, посилання на корисні ресурси з психології.

Діти спостерігають за дорослими – і вчаться childdevelop.com.ua/articles/parents/7794/

Як стати мирними і спокійними батьками childdevelop.com.ua/articles/parents/7381/

"Детисайт" Психолого-педагогічне Інтернет-в идання. Містить наукові та практичні матеріали з питань дитячої психології, педагогіки, медицини, запрошує до участі в дискусіях і семінарах. Розділи: психологія раннього віку, психологія навчання дитини, логопатологія, практика виховання дошкільників, методичні матеріали.

Inter-Педагогіка Сайт Ірини Хоменко для вчителів і батьків. Є бібліотека книг, методичних рекомендацій з педагогіки, психології дітей і  підлітків; форум, можливість отримати консультацію.

Важкі діти Сайт для вчителів, лікарів, батьків про порушення поведінки у підлітків, шкідливі звички, розлади шкільних навичок. Є бібліотека повнотекстових видань з теми, форум.

Сторінки дитячого психолога Олени Прудіус Статті, рекомендації дитячого психолога; дидактичні, творчі, психокорекційні ігри, казки

Десять найкращих мультфільмів Pixar з глибоким психологічним змістом zatyshok.net.ua/5259/

12 найгарніших мультиків Pixar з глибоким психологічним змістом uagolos.com/12-naigarnishih-myltikiv-pixar-z-glibokim-psihologichnim-zmistom/

15 повчальних мультфільмів від Disney, які варто показати кожній дитині osvitanova.com.ua/posts/3578-15-povchalnykh-multfilmiv-vid-disney-iaki-varto-pokazaty-kozhnii-dytyni